Alustame Päevakera keeleblogi

Tere tulemast lugema Päevakera blogi! Ja head emakeelepäeva!

Kui seni on paljud meie sõbrad käinud Päevakera veebis aeg-ajalt vaatamas, milliseid uusi keeleuudiseid on kirjutavas meedias ilmunud, siis nüüd on teil veel üks koht, kuhu on põhjust kord nädalas kiigata. Ootame oma blogi jälgima nii oma häid kliente kui ka keeletoimetajaid, nii matemaatikuid kui ka aednikke – kõiki, kellele eesti keelega seonduv huvi pakub ja kes sooviksid vahel ka ise sõna sekka öelda.

Proovime hoida teid kursis eesti keelega seotud päevakajaliste sündmustega, aga ka laiemalt keeleteemaga. Kindlasti hakkame andma nõu, kuidas tekste paremini sõnastada ja keerulistest õigekirjaküsimustest nutikalt läbi näha. Päris kindlasti aga ootame teilt, armsad lugejad, oma postitustele lahket tagasisidet. Ajaveeb on ju lõppude lõpuks see koht virtuaalmaailmas, kus me saame arutada meile kõigile huvipakkuvaid teemasid ja võib-olla isegi midagi suurt ja tähtsat koos välja mõelda. Meil ei oleks vähimatki selle vastu, kui ühel päeval on interaktsioon muutunud nii aktiivseks, et suuname selle ümber Päevakera keelefoorumisse :)

Nagu märkasite, oleme uuendanud ka oma veebisaiti. Oleme väga rõõmsad, kui annate julgesti teada, kas seda on mugav kasutada ja kas te leidsite kõik vajaliku. Lähinädalatel toome oma lehele üle kõik viie aasta jooksul terakesehaaval kokku kogutud ajakirjanduse keeleuudised. Hea uudis on see, et nüüdsest on leheuudistele lisatud märksõnad, mille järgi saate tagantjärele huvipakkuva teemaga seotud lood kergesti üles leida. Teiseks toome kõik lehelood üle oma veebisaidile, mis tähendab, et kui otselink näiteks Postimehega peaks mingil põhjusel alt vedama, siis jääb artikli lugemise võimalus ikkagi alles.

Head lugemist ja kirjutamist!

Järgmine
Mis vahe on korrektoril ja toimetajal?

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: